Drewno w domu

Dziś na tapetę bierzemy drewno - jeden z ładniejszych i bardziej ponadczasowych materiałów. Jednocześnie rozpoczynamy cykl wpisów "Ładne wnętrza", w których co kilka dni będziemy prezentować ciekawe pomysły wnętrzarskie, akcesoria wystroju, interesujący design i twórców.

Poniżej kilka drewnianych inspiracji, a na końcu adresy stron na których znaleźć można opisywane w poście przedmioty. Bezpośrednie linki do niektórych z nich także na naszej stronie w dziale "rzeczy".

drewno

Ostatnio popularne staje się tworzenie przedmiotów z "surowego" drewna. Tego typu dodatki nadają wnętrzom charakteru, chociaż to zazwyczaj dość mocny, być może czasami zbyt przytłaczający akcent w pomieszczeniach.

Wiele ciekawych, drewnianych akcesoriów wystroju proponuje portal etsy.com. Można tam znaleźć podstawki na tablety z surowego drewna, nietypowe, "geometryczne" doniczki i ograniczniki do książek.

Dzięki temu, że jest wiele rodzajów, a przez to także odcieni, drewno spisuje się w praktycznie każdym rodzaju wnętrza:

    

 

 

Pomysłowość twórców nie zna granic - drewniane nadruki na pościel, drewniana ściana i podkładki w kształcie wielkich, drewnianych guzików to tylko niektóre z wielu propozycji.

    Źródła zdjęć:   1. pojemnik: fermliving.com, 2. deska do krojenia: decor-nation.com, 3, napis "home": littlewood.pl, 4. doniczka: etsy.com, 5. lustro:en.paperblog.com, 6. drewniany pojemnik na ładowarkę: etsy.com, 7. półka na kołach: coloramaboligdromme.com, 8., 9.,10., 11. podtsawki na tablet, doniczka, ograniczniki do książek: etsy.com, 12. doniczka-linijka i zegar: brit.co, 13. napis "studio": rubyroost.com, 14. pościel z drewnianym motywem: hugthestuff.com, 15. homedzice.co.za, 16. podkładka-guzik: rubyroost.com

 

Źródła zdjęć: 1. pojemnik: fermliving.com, 2. deska do krojenia: decor-nation.com, 3, napis "home": littlewood.pl, 4. doniczka: etsy.com, 5. lustro:en.paperblog.com, 6. drewniany pojemnik na ładowarkę: etsy.com, 7. półka na kołach: coloramaboligdromme.com, 8., 9.,10., 11. podtsawki na tablet, doniczka, ograniczniki do książek: etsy.com, 12. doniczka-linijka i zegar: brit.co, 13. napis "studio": rubyroost.com, 14. pościel z drewnianym motywem: hugthestuff.com, 15. homedzice.co.za, 16. podkładka-guzik: rubyroost.com