Organizacja miejsca pracy

Powroty z wakacji nie są łatwe, ale na pewno przyjemniej wraca się do swoich obowązków w ładnym, zorganizowanym wnętrzu:). W nowym wpisie postaramy się skupić na organizacji przestrzeni w domowym miejscu pracy - zaczynając od odpowiedniego biurka, a na oryginalnych i przydatnych organizerach kończąc. Tablice na notaki, pudełka, segregatory, stojaki - to rzeczy, które znajdziecie pod spodem. Wszystko praktyczne, a do tego ładne - czyli tak jak lubimy:).

Zaczynamy od biurka i krzesła - powinny być dostosowane do osoby i do stylu wnętrza, w tym wpisie skupimy się na małych wnętrzach tak więc biurka prezentowane poniżej będą małe i proste. Skupiamy się na tym aby możliwe było urządzenie miejsca do pracy nawet w niewielkim mieszkaniu (linki do rzeczy pod zdjęciami):

Drugą najważniejszą rzeczą po odpowiednio dopasowanym biurku są przybiurkowe organizery na notatki, ważne dokumenty i przydatne przybory. Ostatnio w tej roli królują tablice-kratki:

Kratkowe organizery są też po prostu ciekawą ozdobą ściany:

Tradycyjna korkowa tablica w innym wydaniu - idealna dla miłośników podróży i nie tylko:). Pólka-wieszak to też świetny pomysł na zorganizowanie okołobiurkowej przestrzeni:

Dwa, a nawet trzy w jednym - tablice po których można pisać, do których można przywieszać, przyczepiać i w których można chować - organizacja idealna!

Na biurku znajdzie się też miejsce dla tradycyjnych koszy i gazetników - w nieco ładniejszym i bardziej oryginalnym wydaniu:

Ciekawe, ładne i praktyczne gadżety to ładny dodatek do każdego domowego biura - pod spodem przykłady. A więcej pomysłów na urządzenie domowego miejsca pracy znajdziecie we wpisach "Domowe biuro - organizacja", "Urządzamy domowe biuro" i "Domowe biuro", no i oczywiście na stronie, w działach "domowe biuro" i "przechowywanie":).