O!twórz mieszkanie - konkurs marki Porta na najpiękniejsze mieszkanie

Piękny dom to marzenie niejednego z nas. Osiągnięcie tego celu bywa niełatwe, proces “upiększania” mieszkania zazwyczaj jest przyjemnym doświadczeniem, ale, jak część z nas wie, bywają też ciężkie chwile. Mając wizję piękniejszego domu w głowie zabieramy się do pracy – zaczynamy od szybkiej wymiany dodatków, a kończymy na praco- i czasochłonnych metamorfozach. Przez wiele wyrzeczeń, wyborów i pracy, dochodzimy do punktu w którym z satysfakcją możemy stwierdzić, że stworzyliśmy sobie i najbliższym miejsce marzeń. Bo dom to nie tylko cztery ściany, to miejsce, które ma być piękne i funkcjonalne dla wszystkich, dla nas samych, dla naszej rodziny, ale także dla naszych gości. Tworząc takie miejsce musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, a przede wszystkim czynnik ludzki:). Jakie są upodobania mojej rodziny? Jak je połączyć w spójną, odpowiadającą wszystkim całość? Pytań po drodze może pojawić się wiele, ale kiedy już stworzymy swoje idealne, przytulne gniazdko chcemy się tym szczęściem, efektami naszej pracy (ale też wieloma praktycznymi wskazówkami) podzielić z innymi.

I tu z pomocą wkracza marka Porta, dobrze znany i często wybierany w Polsce producent drzwi. Porta ogłasza konkurs O!twórz Mieszkanie, którego celem jest znalezienie najpiękniejszego mieszkania w Polsce (więcej o konkursie, regulamin). Ale nie chodzi jedynie o ładne wnętrze. Szukane jest piękne, dobrze zaprojektowane i niebanalne mieszkanie, ale ważna będzie też historia stojąca za stworzeniem tego miejsca i historie ludzi w nim mieszkających. Dużym plusem akcji, ważnym dla ludzi kochających wprowadzanie zmian w swoich czterech kątach (co zazwyczaj łączy się z niemałymi wydatkami...) jest możliwość wygrania nagród pieniężnych. Nagroda główna to 30 000 złotych oraz tytuł “Mieszkanie Roku by PORTA”. Pozostałe to odpowiednio: 15 000 zł, 5000 zł, a także 10 nagród dodatkowych po 1000 zł. Nagrody przydadzą się każdemu, kto myśli o remoncie, wprowadzeniu drobnych zmian lub wymianie dodatków (nie wiem jak wy, ale my myślimy o tym zawsze:)). Więc jeśli jesteście właścicielami pięknego domu, niebanalnego wnętrza, w którego stworzenie włożyliście swoje serce i dużo wysiłku, jeśli wasz dom jest odzwierciedleniem charakteru jego mieszkańców i chcecie o tym opowiedzieć lub podzielić się tym, w jaki sposób stworzyliście swoją idealną przestrzeń - ten konkurs jest dla was! Zgłoszenia możecie przesyłać pod tym linkiem.

Zasady konkursu? Poprzez formularz dostępny na stronie otworzmieszkanie.pl wyślij zdjęcia mieszkania oraz opisz jego wystrój, proces urządzania, a także swoją historię. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego 2019r.

3 finalistów wyłonią prawdziwi pasjonaci i eksperci z zakresu urządzania wnętrz: Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”, Anna Poprawska, Brand & Product Marketing Director Homebook.pl i architekt wnętrz oraz Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska, twórczynie jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce MakeHomeEasier.Pl.  

Nic dodać, nic ująć. Ten konkurs to świetna okazja do zaprezentowania swoich wnętrz, podzielenia się doświadczeniami i swoją historią. A przy okazji zgarnięcia niemałych nagród, zachęcamy:).[Zgłoś się do konkursu].

Jeśli jeszcze nie wiecie jak urządzić swoje mieszkanie, albo jesteście w trakcie, opadliście z sił i potrzebujecie małego inspiracyjnego zasilenia - pod spodem znajdziecie kilka pomysłów:). Więcej inspiracji czeka też na Was na stronie Porty, a także na naszym profilu na Pintereście.

fot. unsplash.com

fot. unsplash.com

fot. Manny Pantoja

fot. Manny Pantoja

fot. Patrick Perkins

fot. Patrick Perkins

fot. Sidekix Media

fot. Sidekix Media

fot. Humoto Abrianto

fot. Humoto Abrianto