Rośliny i dekoracje na balkonie

Zbliża się czas spędzania większej ilości czasu na zewnętrz i wraz z przenoszeniem się do ogrodów i na balkony w głowach rodzą się pomysły na dekorowanie zewnętrznych przestrzeni. Jak zazwyczaj przy aranżacji wewnętrz i na zewnątrz bywa - detale robią największą różnicę:). Dziś pokażemy Wam jak w prosty sposób wprowadzić trochę wiosny i zieleni na balkonach i ogrodach, skupimy się na dekoracji stołu bo to przecież przy nim spędzamy najwięcej czasu. Wraz z marketem Bricomarché pokażemy Wam jak w prosty i niedrogi sposób sprawić żeby długie, letnie wieczory były nie tylko przyjemne, ale i piękne:).

Naczynia z motywem liścia, ceramiczna doniczka z podstawką ciemna zieleń, lawenda, lampion/latarnia:  bricomarche.pl

Naczynia z motywem liścia, ceramiczna doniczka z podstawką ciemna zieleń, lawenda, lampion/latarnia: bricomarche.pl

Kolor ciemnozielony, butelkowo zielony i motywy botaniczne od jakiegoś czasu królują w aranżacjach wnętrz, dobrym pomysłem wydaje się więc przeniesienie ich też na zewnątrz. Lawenda jest zawsze dobrym pomysłem ze względu na piękny zapach i wygląd. Dobraliśmy do niej ciemnozieloną, ceramiczną doniczkę, która świetnie zgrywa się też z naczyniami z motywem botanicznym.

Donica stylizowana na beczkę, zioła, świeca z motywem liścia:  bricomarche.pl

Donica stylizowana na beczkę, zioła, świeca z motywem liścia: bricomarche.pl

Co jeszcze zapewni piękny zapach przy tarasowym stole? Oczywiście zioła. Wystarczy stworzyć swoją ulubioną mieszankę, a następnie wybrać do niej odpowiednią donicę,. Polecamy Wam donice stylizowane na beczki, Bricomarché oferuje różne rozmiary i odcienie, więc jeśli marzycie o odrobinie sielskiego klimatu w ogrodzie lub na balkonie, wydaje nam się, że te donice spiszą się idealnie.

3.JPG

Co tworzy największy klimat na zewnątrz? Oświetlenie. Najlepszym i najbardziej klimatycznym rozwiązaniem są lampiony i latarnie. Drewniana latarnia zawsze będzie dobrym pomysłem - w Bricomarché znajdziecie latarnie w różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Klimatyczne oświetlenie to mus w każdym ogrodzie i na każdym balkonie!:)

4.JPG

Zieleń rządzi wewnątrz i na zewnątrz, a jeśli dodatkowo planujecie ukwiecić nieco swoje tarasy, zajrzyjcie do gazetki Bricomarché (link) - znajdziecie tam rośliny balkonowe w świetnych cenach. A najlepiej po prostu zajrzyjcie do swojego lokalnego Bricomarché i sprawdźcie jakie cuda możecie w nim znaleźć:).

1.JPG