Lubimy ładne i oryginalne rzeczy, dobry i użyteczny design.

Pomysł na stronę narodził się z chęci dzielenia się znalezionymi przez nas w otchłaniach internetu niebanalnymi akcesoriami wystroju oraz inspiracjami wnętrzarskimi, których sami wcześniej bez skutku szukaliśmy na stronach dystrybutorów akcesoriów wystroju wnętrz.

Zaczynaliśmy trochę inaczej niż inne strony tego typu – od Facebooka. Duże zainteresowanie naszym facebookowym fanpagem i rzeczami na nim udostępnianymi utwierdziło nas w przekonaniu, że warto stworzyć miejsce, w którym nie tylko łatwo można będzie znaleźć oryginalne akcesoria, ale także które zapewni natychmiastowy dostęp do ich twórców i stron, na których można je zdobyć. Poza tym chcieliśmy stworzyć bazę inspiracji zachęcających do realizowania własnych pomysłów, własnoręcznego tworzenia – stąd dział DIY i pomysły wnętrzarskie. 

Wygląd miejsc, w których żyjemy, jest dla nas ważny nie tylko z powodów estetycznych, ale także dlatego że wnętrza stanowią odzwierciedlenie naszych charakterów, pasji i zainteresowań. Są wyrazem nas samych i tą zasadą kierujemy się przy wyborze akcesoriów wystroju, którymi chcielibyśmy się otaczać i które chcielibyśmy Wam tu prezentować. Więc jeśli tak jak my lubicie ładne i przydatne rzeczy, na pewno znajdziecie tu wiele pomysłów na ciekawe urządzenie swojego własnego miejsca :).